قوانین تارنما

موضوع خدمات مدرسه

پرتو یک مدرسه و شبکه اجتماعی آنلاین است که برای آموزش کارآفرینی اجتماعی و ترویج و حمایت‌گری ایجاد شده است.

 

شرایط عضویت و تکمیل پروفایل عضویت در مدرسه

کاربران نباید از اسامی پیش از حد طولانی در پروفایل خود استفاده کنند. هر کاربر تنها مجاز به یک بار ثبت نام در تارنما است و فقط می‌تواند یک پروفایل ایجاد کند. گذاشتن عکس برای پروفایل اختیاری است.

 

آنچه نباید انجام دهیم

  • درج مطالب دارای کپی‌رایت بدون اجازه‌ صاحب اثر؛
  • درج یا فرستادن هر گونه مطلب یا پیام با محتوای غیرقانونی، توهین‌آمیز، تهدیدآمیز، خطرآفرین، ابراز تنفر، افترا، اتهام، هتک شخصیت، تحقیر، تمسخر، مزاحمت‌آمیز، نژادپرستانه، لطمه به حریم شخصی؛
  • درج مطالب اهانت‌آمیز در ارتباط با اشخاص، ادیان، اقوام، نژادها، ملل یا باورهای معنوی دیگران.

 

حذف پروفایل یا قطع دسترسی

کاربر می‌تواند در هر زمان برای حذف پروفایل خود با ایمیل [email protected] تماس بگیرد. لازم به ذکر است که اطلاعات حذف شده منحصر به پروفایل فرد خواهد بود و لزوماً شامل مطالب نوشته شده توسط کاربر در گروه‌ها یا بخش‌های دیگر مدرسه نخواهد شد.

در صورت نقض مقررات استفاده از تارنما (به خصوص در انجام موارد غیرقانونی و یا ایجاد مزاحمت برای کاربران دیگر) مدرسه پرتو امکان قطع دسترسی کاربر را مورد بررسی قرار خواهد داد.

 

حفظ حریم شخصی و اطلاعات خصوصی

  • کاربر می‌پذیرد که اطلاعات و تصاویری که در بخش عمومی پروفایل خود منتشر کرده برای تمام کاربران قابل مشاهده خواهد بود.
  • نشانی ایمیل کاربران در دسترس عموم قرار نمی‌گیرد.
  • کاربر می‌پذیرد که اگرچه با اعتماد به حسن نیت مدیران و متخصصان مدرسه پرتو، ولی با مسئولیت خود از امکانات آموزشی-ارتباطی مدرسه استفاده می‌کند.
  • کاربر می‌پذیرد که مسئولیت فعالیت‌ها و مطالب منتشر شده توسط خود را در مقابل اشخاص ثالث بر عهده بگیرد.

تیم همکاران مدرسه پرتو تمام تلاش خود را برای ایجاد یک محیط آموزشی-ارتباطی ایمن و متناسب با استاندارهای متعارف جهانی به کار می‌گیرند و از بهترین امکانات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری موجود برای میزبانی و پشتیبانی اطلاعات و ارتباطات استفاده می‌کنند.

مدرسه پرتو یک بستر آموزشی-ارتباطی پویا در ارتباط مستقیم با کاربران است بنابراین مسئولیت مطالب و نظرات منتشر شده در پروفایل‌ها یا گروه‌ها بر عهده‌ی کاربران منتشرکننده‌ آن است.