پرسش‌های متداول

- کسانی که به نحوی به فکر شروع یک پروژه ترویج و حمایتگری هستند.

- کسانی که می‌خواهند فعالیت‌های فعلی خود را در پروژه‌های ترویج و حمایتگری توسعه بخشند.

- کسانی که ایده‌های جالب برای حل مشکلات پیرامون خود از طریق پروژه‌های ترویجی دارند.

برای شرکت در دوره‌های آموزشی پرتو، تنها داشتن دستگاه رایانه مجهز به حداقل ویندوز ۹۸ و ابزار متداول استفاده از رایانه مثل موس، کیبورد، مانیتور و غیره و همچنین ارتباط با اینترنت چه سرعت پایین و چه سرعت بالا، کافیست.

خیر، بدلیل مشکل سرعت اینترنت در بخش‌هایی از جهان، دوره بر اساس اینترنت سرعت پایین طراحی شده است.

برای آشنایی با دوره‌های آموزشی مدرسه به اینجا بروید.

طول هر دوره با توجه به محتوایی که برای آن در نظر گرفته شده است متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر در مورد طول مدت دوره‌های مدرسه به قسمت دوره‌های آموزشی مراجعه کنید.

شما هر کجای دنیا که زندگی می‌کنید می توانید در دوره‌های ما شرکت کنید، تنها شرط این است که به اینترنت دسترسی داشته باشید.

در صورت قبولی و عدم امکان شرکت در دوره فعلی ممکن است که بتوانید با توافق مدرسه، قبولیتان را به دوره بعدی منتقل کنید. لطفا توجه داشته باشید که برای انتقال پذیرش به دوره بعدی باید حتما با مدرسه تماس حاصل کرده و دلیل انتقال پذیرش را اعلام کنید.

برای شرکت در کلاس ها باید با کار با کامپیوتر، تایپ فارسی و اینترنت – در سطح مقدماتی – آشنا باشید. پیش نیاز شرکت در کلاس‌های پرتو "انگیزه جهت فعالیت های غیر انتفاعی و خدمات اجتماعی" است. افرادی که دارای تجربه کاری در موسسات خدمات اجتماعی هستند و یا آنها که طرح مشخصی برای اجرای یک پروژه کارآفرینی اجتماعی دارند، برای حضور در دوره‌ها، در اولویت می‌باشند.

ساعات حضور در کلاس منعطف است .اما برای جلسه های چت گروهی یک بار در هفته به مدت ۱:۳۰ تا ۲ ساعت باید در زمان مقرر در کلاس حاضر باشید. زمان این جلسه بر اساس نظرسنجی از شرکت کنندگان همان دوره تعیین می‌شود که معمولا بعد از ساعات اداری به وقت ایران خواهد بود.

این کلاس‌ها رایگان بوده و هزینه‌ای جهت حضور در آنها لازم نیست. 

تنها معیار ارزیابی شما برای شرکت در دوره آموزشی، اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام است که هنگام درخواست برای ثبت نام پر می‌کنید. پذیرش و یا عدم پذیرش شما بر اساس میزان تکمیل فرم ثبت نام و کیفیت اطلاعات ارائه شده است.

غیبت غیر موجه بیش از سه جلسه  باعث حذف نام شما از کلاس می‌شود. 

اګر با اطلاع از دوره خارج شوید٬ قبل از حذف نام شما از کلاس برای یک هفته به دوره دسترسی خواهید داشت.

همه اطلاعات شما محرمانه تنها نزد مدرسه می‌ماند.

تسهیلگران هر دوره از سطح بالای دانش علمی و عملی برخوردار بوده و دارای تجربه عملی درمورد مباحث دوره هستند چرا که تاکید مدرسه پرتو بر اشاعه دانش عملی و اجرا و پیاده سازی پروژه‌های خدمات اجتماعی و ترویج است.

بله. استفاده از مطالب پرتو با ذکر منبع بلا مانع است.

بله. برای ایجاد حساب کاربری اینجا را کلیک کنید.
اگر سئوالی دارید که در اینجا مطرح نشده است، می‌توانید به آدرس [email protected] به ما ایمیل بزنید.