پنج مهارت کلیدی در برنامه‌ریزی پروژه

تاریخ شروع دوره: 
1397/02/05
تاریخ پایان دوره: 
1397/03/25
فرصت ثبت نام: 
1397/02/03

آنچه یک ایده را به عمل تبدیل می‌کند، نه تنها عزم و اراده راسخ، بلکه برنامه‌ریزی هوشمندانه و استراتژیک است. در این دوره، با راهنمایی گام به گام مشاوران متخصص، با ۵ مهارت کلیدی در برنامه‌ریزی پروژه آشنا می‌شوید و می‌‌آموزید که چطور برای عملی کردن ایده خود در حوزه حقوق افراد دارای معلولیت، به شکلی راهبردی برنامه‌ریزی کنید. ظرفیت‌های اجرایی خود را می‌شناسید، نقاط قوت، نقاط نیازمند توسعه و نیازهای خود را شناسایی می‌کنید، روش ایجاد همکاری‌های استراتژیک و هدف‌گذاری صحیح را یاد می‌گیرید و در نهایت، یک برنامه گام به گام و راهبردی برای اجرای پروژه خود آماده می‌کنید.

 

این دوره برای چه کسانی طراحی شده است؟

این دوره برای افراد دغدغه‌مند و مؤسساتی است که می‌خواهند اقدامی عملی و موثر برای احقاق حقوق افراد دارای معلولیت انجام دهند. فارغ‌التحصیلان دوره «آشنایی با کنوانسیون بین‌المللی حقوق افراد دارای معلولیت» برای شرکت در این دوره، در اولویت هستند.

 

فعالیت‌های دوره

این دوره آنلاین در طی شش هفته (شش جلسه گروهی) برگزار می‌شود و بر سرفصل‌های زیر تمرکز دارد:

- ابزار و تکنیک‌های استاندارد در شناخت مسئله

- هدف‌گذاری هوشمندانه

- شناسایی و تحلیل ذی‌نفعان

- سنجش ظرفیت ترویج‌گری

- برنامه‌ریزی استراتژیک

 

فرم ثبت نام

تا تاریخ سوم اردیبهشت ماه فرصت دارید که با تکمیل فرم زیر، برای شرکت در دوره ثبت‌نام کنید. پس از ثبت فرم، پیامی روی صفحه شما مبنی بر دریافت فرم ظاهر می‌شود و نامه‌ای هم مبنی بر تایید دریافت فرم به آدرس ایمیل شما فرستاده خواهد شد. اگر پس از تکمیل و ثبت فرم ایمیلی دریافت نکردید، یعنی فرم شما ثبت نشده و به دست مدرسه پرتو نرسیده است. چنانچه این تاییدیه را ظرف یک ساعت دریافت نکردید با ما به آدرس[email protected]  تماس بگیرید.

مشخصات فردی
نام کاربری که با آن در مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو عضو شده‌اید.
آدرس پست الکترنیکی که با آن در مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو عضو شده‌اید.
سابقه فعالیت‌ها (۱)
فعالیت‌های مرتبط خود را در حوزه پروژه‌های ترویج، حمایت‌گری و یا فعالیت‌های داوطلبانه (به خصوص فعالیت‌های مرتبط با حقوق افراد دارای معلولیت) ذکر نمایید.(به ترتیب از فعالیت اخیر تا فعالیت‌های پیشین- همه فعالیت‌های مرتبط کنونی و گذشته ذکر شود.)
اگر فعالیتی نداشته‌اید ، کلمه "ندارم" را در بخش های مربوطه تایپ کنید.
فعالیت‌های مرتبط خود را در حوزه پروژه های ترویج، حمایت‌گری و یا فعالیت‌های داوطلبانه (به خصوص فعالیت‌های مرتبط با حقوق افراد دارای معلولیت) ذکر نمایید.(به ترتیب از فعالیت اخیر تا فعالیت‌های پیشین- همه فعالیت‌های مرتبط کنونی و گذشته ذکر شود.)
سابقه فعالیت‌ها (۲)
خلاصه ای از سابقه کاری (حرفه‌ای) خود را ذکر کنید (به ترتیب از شغل اخیر تا شغل های پیشین برای حدود۷سال گذشته، با ذکر سال و ماه).
اگر فعالیتی نداشته‌اید ، کلمه "ندارم" را در بخش های مربوطه تایپ کنید.
خلاصه ای از سابقه کاری حرفه‌ای خود را ذکر کنید (به ترتیب از شغل اخیر تا شغل های پیشین برای حدود۷سال گذشته، با ذکر سال و ماه).

نظرات

بیژن محمدی هستم شروع معلولیتم از 38 سال پیش و الان 28 سال هست ویلچری هستم. 22 ساله کارمند بهزیستی هستم. 9 سال با انجمن ضایعات نخاعی همکاری مستمر و بخش هنری و فرهنگی آن را به عهده داشتم. خوشحالم که در این دوره همراه دوستان هستم