دوره گام نخست ترویج و حمایت‌گری-ثبت نام کنید

پیغام وضعیت

شروع ثبت نام
تاریخ شروع دوره: 
1396/07/12
تاریخ پایان دوره: 
1396/09/15
فرصت ثبت نام: 
1396/06/30

اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید یکی از مشکلات جامعه اطرافتان را از طریق افزایش آگاهی و به انجام رسانیدن پروژه‌‌های ترویج و حمایت‌گری حل کنید، این دوره برای شما طراحی شده است. 
در این دوره، با مفاهیم اولیه پروژه‌های ترویج و حمایت‌گری آشنا می‌شوید. این دوره ۶ هفته‌ای بر موضوعات زیر تمرکز دارد:
- آشنایی با بسترهای اجتماعی مشکلات و ساختار جامعه
- شناسایی مشکل از طریق رسم درخت مشکل و درخت راه حل
- تحلیل گروه‌های تاثیر‌گذار و تاثیر‌پذیر
- ابزارهای ترویج آگاهی
 
ثبت نام در دوره
توجه داشته باشید که برای ثبت نام در کلاس‌ها لازم است ابتدا عضو تارنمای مدرسه شوید و با نام کاربری و رمزعبور وارد شده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایید. لطفا دقت کنید که به دلیل ظرفیت محدود کلاس‌ها، آن دسته از فرم‌های ثبت نام که کامل و دقیق پر نشده باشند و فاقد اطلاعات کافی در مورد سابقه فعالیت و یا ایده/پروژه پیشنهادی باشند، در نظر گرفته نخواهند شد. بنابراین خواهشمندیم فرم ثبت نام را با نهایت دقت و حوصله تکمیل فرمایید.

لطفا توجه داشته باشید که پس از ثبت فرم، پیامی روی صفحه شما مبنی بر دریافت فرم ظاهر خواهد شد و نیز نامه‌ای مبنی بر تایید دریافت فرم به آدرس ایمیل شما فرستاده خواهد شد. اگر پس از تکمیل و ثبت فرم ایمیلی دریافت نکردید، یعنی فرم شما ثبت نشده و به دست مدرسه پرتو نرسیده است. چنانچه این تاییدیه را ظرف یک ساعت دریافت نکردید با ما به آدرس info@partotarvij.org تماس حاصل نمایید.

برای تکمیل فرم ثبت نام این دوره به ۳۰ دقیقه زمان نیاز دارید.

نظرات

واقعا از زحمات شما سپاسگزارم، یک پیشنهادی داشتم اگر بتوانید یک دوره برای روابط عمومی سازمانهای مردم نهاد بگذارید به میزان بسیار زیادی با هدف شما سازگار است و باتوجه به شناختی که نسبت به نیازهای آموزشی این نهادها دارم. خیلی برایشان موثر و مفید خواهد بود.

باتشکر
محسن رادکانی

خیلی بی معنی هست که سایت ثبت نام نمی و واسه ثبت نام دوباره سوال پاسخ شروع بشه!!!

سلام بر شما
لطفا دقیق‌تر توضیح دهید که مشکل شما برای ثبت‌نام در دوره چیست؟
با سپاس
مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو

چگونگی حمایت گیری برای پروزه

آقای محسن رادکانی،
با تشکر از پیشنهاد پر از فکری که ارائه دادید.این پشنهاد راحتما با مدرسه کارآفرینی پرتو که متمرکز بر نیازهای آموزشی سازمان‌های مردم نهاد است در میان می گذرایم. دوره‌های ترویج و حمایتگری بیشتر بر پروژه‌های مرتبط متمرکز است. با تشکر فراوان از توجه شما.
مدرسه ترویج و حمایتگری پرتو

سلام بر شما داوود،
بررسی روش های جلب حمایت مالی برای پروژه‌های ترویج در دوره‌های بعدی جای داده شده است. پیش نیاز شرکت در دوره‌های بعدی،فارغ التحصیلی از دوره مقدماتی و یاداشتن سابقه اجرایی مرتبط و موثر است. اگر سئوالی داشتید، با ما به آدرس info@partotarvij.org تماس بگیرید.
موفق باشید.
مدرسه ترویج و حمایتگری پرتو

خواهشمندم در صورت امکان دوره ای در مورد شیوه های مستند سازی فعالیت های ترویجی و اجتماعی برگزاری نمایید.

ممنون از پیشنهاد خوبتون. شیوه‌های مستندسازی در فعالیت‌های ترویجی در دوره‌های پیشرفته‌ مدرسه ترویج (دوره پیاده‌سازی و اجرای پروژه‌های ترویج) پوشش داده می‌شود. فرم ثبت نام دوره پیاده‌سازی تا چندین هفته آینده باز خواهد شد.

سلام.خسته نباشید.بخاطر دوره های مفید که برگزار می شود از طرف مدرسه پرتو واقعا سپاسگذارم.من برای دوره مقدماتی ترویج ثبت نام کردم می خوام بدونم که ثبت نام من تایید شده یا خیر چون ایمیلی برای ثبت نام دوره دریافت نکردم.فقط برا ثبت نام مدرسه ترویج ایمیل ارسال شده برام.ممنون

سلام بر شما،
ممنون از پیام شما.فرم ثبت نام شما در دوره مقدماتی ترویج و حمایت‌گری دریافت شده است.
موفق باشید
مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو

سلام.. میخواستم ببینم اعضای این دوره انتخاب شده اند؟ و جلسات دوره برای شروع مشخص شده؟

سلام من حدود 2 ماه پیش در این دوره ثبت نام کردم نتایج ثبت نام چه موقع اعلام خواهد شد. باتشکر از زحمات شما

با تشکر از پیگیری شما. نتایج دوره اعلام شده است و دوره در حال برگزاری است. به دلیل تعداد بسیار زیاد متقاضیان و ظرفیت محدود دوره، متاسفانه امکان پذیرش بسیاری از علاقمندان به حضور در دوره فراهم نشد. دوره آینده بهار برگزار می شود. اگر هنوز مایل به شرکت در دوره هستید، لطفا برای فصل بهار ثبت نام کنید تا با توجه به شرایط متقاضیان در آن زمان، به فرم ثبت نام شما رسیدگی شود. با سپاس

هیچی

سلام دوستان پرتو ترویج. من فکر کنم در این دوره ثبت نام کردم، اما نمی دانم که برای دوره پذیرفته شده ام یا نه. چطور می توانم از این موضوع مطلع شوم؟
متشکرم

با سلام
با تشکر از پیگیری شما. نتایج دوره ترویج و حمایت گری - تابستان۹۳ هنوز اعلام نشده، در صورت پذیرش در دوره، در تاریخ مشخص شده، ایمیلی از طرف مدرسه دریافت خواهید کرد.
موفق باشید

سلام سبز حضور دست اندرکاران مدرسه پرتو،سپاس از همه زحمات تان، بی صبرانه منتظر شروع دوره مقدماتی ترویج و حمایت گری هستم، امیدوارم جز شرکت کننده ها باشم :)

سلام خسته نباشید
می خواستم بدونم اعضای این دوره انتخاب شده اند.

با سلام
از پیام شما متشکریم. ایمیل‌های پذیرش امروز و فردا به پذیرفته شدگان در دوره گام نخست ترویج و حمایت‌گری ارسال خواهد شد.
موفق باشید

درود بر دوستان پرتوی
قبل از هر چیز باید سپاس فراوان خود رااز برگزاری دوره های اثربخشی که برگزار می کنید، اعلام کنم. سپس با توجه بدان که من عضو مدرسه پرتو می باشم، آیا با ید فرمی را که قبلن برای عضویت پر کرده ام دوباره پر کنم؟ با انتخاب گزینه ثبت نام همان فرم قبلب برایم می آید. پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی تان
شیرین پارسی

سلام بر شما
از پیامتون متشکریم.
اگر در مدرسه ترویج و حمایت گری پرتو عضو هستید، نیازی به ثبت نام مجدد نیست. فقط لازم است برای ثبت نام در دوره ها با نام کاربری و رمز عبور وارد شوید، دوره مورد نظر را انتخاب و فرم ثبت نام آن را تکمیل نمایید.
موفق باشید

با سلام
لطفا در مورد روزها و ساعت هاي برگزاري دوره اطلاع رساني شود
با تشكر

سپاس از پیگیری تاریخ‌های دوره. دوره جدید در اواخر بهار و یا اوائل تابستان برگزار خواهد شد. پس از مشخص شدن تاریخ دقیق شروع دوره، به اعضای تارنمای مدرسه از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی خواهد شد.

بی نهایت منتظر شروع این برنامه فوق‌العاده هستم.
البته هنوز پاسخی نسبت به قبول شدن در خواستم برای شرکت در گروه بعدی دریافت نکردم. چه زمانی می‌تونم انتظار پاسخی برای قبولی یا رد درخواستم دریافت کنم؟

دوست عزیز، تاریخ دقیق شروع دوره جدید هنوز مشخص نیست. پس از مشخص شدن تاریخ، اطلاع‌رسانی انجام خواهد گرفت. در ضمن، می‌تواند با چک کردن مرتب تارنمای مدرسه، از تاریخ شروع دوره مطلع شوید. ده روز پیش از شروع دوره، نتایج اعلام خواهد شد.

اوه راستی من دوست دارم درخواستم روو آپدیت کنم. در حال حاضر در امر ترویج ‌گری افتخارات جدیدی در اینستاگرام و توییتر و فیس‌بوک دارم :)

متاسفانه امکان به روزسازی فرم‌های ثبت شده وجود ندارد، اما می‌توانید دوباره ثبت نام کنیم. با توجه به دستاوردهای اخیر شما، پیشنهاد می‌کنیم فرم ثبت نام را دوباره پر نمایید و فعالیت‌های اخیر خود را به دقت ذکر کنید. متشکریم

با تشکر از شما. تاریخ جدید مهلت ثبت نام رو دیدم. بی‌نهایت منتظر نتیجه پذیرش هستم. :)

سلام
من یکبار ثبت نام کردم ولی پاسخی از شما دریافت نکردم. این دوره را هم امروز متوجه شدم ولی متاسفانه یک روز از آخرین مهلت ثبت نام گذشته. آیا میتونم الان ثبت نام کنم؟

سلام بر شما
متاسفانه تا به حال فرم ثبت نام شما در این دوره ثبت نشده است. مهلت ثبت نام در دوره زمستانی گام نخست ترویج تمام شده اما فرم ثبت نام باز است و پیشنهاد می کنیم که حتما آن را تکمیل نمایید.
با سپاس

سلام به دوستان خوب در مدرسه پرتو
نمی دانم شایدکمی دیر شده باشد
ولی با توجه به دشواری های که در منطقه
ما در زمینه دسترسی به آموزش و مهارت وجود دارد
شاید کمک شما و پیوستن به این دوره گره گشا باشد
بنابراین تقضا دارم با اغماض از تاخیر در ثبت نام به بررسی فرم بپردازید
متشکرم

بار نخست در این دوره ثبت نام کردم که ظرقیت تکمیل شد
بار دوم نیز ثبت نام کردم که منتظر تشکیل کلاس بوده و هستم
این بار وم هست یا یادآوری برای ترم بهار؟
با سپاس

سلام
خوشحالم که در جمع شما دوستان هستم.مایلم در زمینه طراحی مدل کارآفرینی اجتماعی در عرصه حفظ محیط زیست تلاش کنم.امیدوارم بتوانم از دانش و تجربیات دوستانم بهره ببرم.به هر حال هر کاری نیاز به مبانی نظری و تئوریک دارد.

درود
بسیار خرسندم در جمع شما دوستان هستم.امید آنکه بتوانم نقشی هرچند کوچک برای بهبود جامعه ام داشته باشم.

با عرض سلام
بیش از 4 ماه از ثبت نام اینجانب در 2 دوره گذشته ولی تاکنون هیچ اطلاع رسانی از طرف مدرسه صورت نگرفته . اما بصورت مداوم هم ایمیل های تشکیل دوره و انجام ثبت نام برایم ارسال می شود یکبار هم درخواست نتیجه کردم ولی پاسخی نشنیدم. بماند که بیشتر از 4سال هست که عضو سایت هستم
حالا من مانده ام که به ایمیل های شما توجه کنم یا اینکه برای دلخوش کردن خودم وقتمو برای ثبت نام بدون نتیجه صرف کنم
شاید بهتر باشه حالا که کسی اونطرف توجهی نداره بیش از این وقتم صرف بازکردن ایمیل ها و سایت مدرسه نکنم

سلام بر شما دوست عزیز
طبق تقویم دوره، دوستانی که فرم آنها برای شرکت در دوره پذیرفته می شود ایمیل پذیرش در دوره را دریافت می کنند. از اینکه تا به حال حضور شما را در دوره های مدرسه نداشته ایم متاسفیم. ایمیل تماس با مدرسه info@partotarvij.org می باشد. اگر با ایمیلی که در تارنمای مدرسه با آن ثبت نام هستید تماس گرفته‌اید، متاسفانه ایمیلی از شما دریافت نشده است.
باسپاس

سلام ممنون از همکاریتان ادرس gmail ارسال شد.