دوره مهارت‌های راهبری - ثبت نام شروع شد

پیغام وضعیت

شروع ثبت نام
تاریخ شروع دوره: 
1396/01/25
تاریخ پایان دوره: 
1396/03/25
فرصت ثبت نام: 
1396/01/20

 مدیریت صحیح و کارآمد منابع انسانی و منابع مالی از مهم‌ترین گام‌های شروع،  انجام موفقیت‌آمیز و پایدارسازی فعالیت سازمان‌ها و پروژه‌های ترویجی هستند. دوره هشت هفته‌ای مدیریت راهبری مدرسه‌ی ترویج  با هدف توسعه و تثبیت مهارت‌های مدیران سازمان‌ها و پروژه‌های اجتماعی طراحی شده است.
 
محتوای آموزشی این دوره، متمرکز بر دو حوزه مهارت‌های رفتاری و تیم‌سازی  و مدیریت منابع مالی است. که هر کدام به صورت جداگانه و طی چهار هفته ارائه می‌شود.
 
بخش اول: مهارت‌های مدیریتی

 • شناخت و توسعه مهارت‌های ارتباطی اثربخش
 • آشنایی با تیم‌سازی و ارکان آن
 • تقویت هوش هیجانی 
 • مدیریت استراتژیک (آشنایی و بازبینی استراتژیک بر طراحی چشم انداز و ماموریت سازمانی-  پروژه‌ای )

بخش دوم:  مدیریت منابع مالی

 •  آشنایی با انواع ساختارهای اقتصادی-مالی
 •  چگونگی برنامه‌ریزی مالی
 • حسابداری
 •  تهیه‌ی گزارش‌های مالی

این دوره برای چه کسانی طراحی شده است؟

 • دست‌اندرکاران پروژه‌های ترویجی
 • مدیران کمپین‌ها
 • مدیران و اعضا سازمان‌های مردم‌نهاد که در حوزه‌ی ترویج فعالیت دارند.

شرایط لازم برای شرکت در دوره
فعالان حوزه‌ی ترویج و حمایت‌گری که ترجیحا دارای تجربه‌ی کاری مدیریت و برنامه‌ریزی کار تیمی و اجرای پروژه هستند و یا فعالانی که می‌خواهند مدیریت پروژه‌ای را آغاز کنند. 

 

نظرات

نظری ندارم

ثبت نام قدری مشکل است .

با سلام، در فرم ثبت نام همه سوالاتی که ستاره دارد ، پاسخگویی به آنها اجباری است و لازم است ، پاسخ داده شود. سوالاتی هم که اجباری
است، اما شما برای آن پاسخی ندارید، مانند اینکه اعضا تیم شما چند نفر هستند؟ اگر پاسخ را نمی دانید بنویسید "مربوط نمی باشد".
خواهشمندیم دقیقتر مشکل را مطرح کنید و در صورت امکان از صفحه مربوطه عکس بگیرید و برایمان به ایمیل info@partotarvij.org ارسال نمایید

نظر خاصی ندارم

سلام؛ وقت تون بخیر
باور کنید من 2 - 3 سال بیشتر هستش که عضو شدم و به شدت هم علاقه دارم و هم نیاز به اینکه دوره های شما رو پشت سر بزارم اما ثبت نام در هر دوره پیر میکنه آدم رو!
زمان ثبت نام برای یک بار بیشتر اطلاعات داره اخذ میشه و در ادامه برای بهره مندی از دوره ها خسته کننده میشه این ورود مجدد اطلاعات ... تو رو خدا حلش کنید؛ سپاسگزارم
شاد باشید و تندرست؛

موافقم. منم یکسال و خورده ای ست که عضو هستم ولی ....

به نظرم مشکلی نیست ولی با توجه به اینکه بعضی چون من فارغ التحصیل دوره های قبلی مدرسه پرتو هستیم پر کردن بعضی فیلدها مانند تجارب کاری و سوابق فعالیت تکراری است. اگر امکان داشته باشد این گزینه برای فارغ التحصیلان قبلی مدرسه پرتو انتخابی باشد بهتر است. سپاس

ثبت نام بسيار وقت گير است.

پیشنهاد من این است که دوره های برنامه ریزی استراتژیک و پیاده سازی را از لحاظ زمانی طوری برگزار کنید که امکان شرکت کسانی که دوره مهارتهای راهبری را گذرانده اند باشد. به نظرم دوره ها از لحاظ زمانی مرتب نشده اند و تداخل هم دارند. بنابراین امکان شرکت علاقه‌مندان در کل دوره به ترتیب وجود ندارد.

سلام.
ثبت نامم تکمیل شد. اما ایمیلی دریافت نکردم.

با سلام و احترام
از پیگیری شما متشکریم. فرم ثبت نام شما ثبت شده است و در صورت پذیرش طبق تقویم دوره، از مدرسه ایمیل دریافت خواهید کرد.

با سپاس
گروه آموزشی مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو

ایاثبت نام من کامل انجام شده؟؟؟

سلام بر شما
از پیگیری شما متشکریم. متاسفانه فرم ثبت نام شما در دوره مهارت‌های راهبری ثبت نشده است. خواهشمندیم مجددا فرم رو تکمیل کنید.
با سپاس
گروه آموزشی مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو

سلام. من دیروز فرم ثبت نام در دوره ی مهارت های راهبردی رو تکمیل کردم و برام پیام اومد که فرم شما ثبت شد. اما ایمیل برام نیومد فقط ایمیل عضویت در سایت برام اومده .الان میخوام بدونم که فرمم ثبت شده یا نه؟

با سلام و احترام
از پیگیری شما متشکریم. فرم ثبت نام شما ثبت شده است. فرم‌ها بررسی و در صورت پذیرش تا دو سه روز آینده از مدرسه ایمیل پذیرش را دریافت خواهید کرد.

با سپاس
گروه آموزشی مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو

با سلام و احترام،
ثبت نام اینجانب تکمیل شده است، اما ایمیلی جهت شرکت در دوره "مهارت‌های راهبری" دریافت نکرده ام!؟

با سلام و وقت بخیر

همانطور که دوستان اشاره کردن ،ثیت نام در اینجادبسیار دشواره و یوزر فرندلی نیست

شما که اینقدر زحمت می کشید ،لطفا تغییرات لازم رو در سیستم بدین که وقتی ما به سایت وارد می شیم (با یوزر نیم و پسورد) دیگه با انتخاب دوره ها اطلاعات به صورت اتومات در فیلدهای مربوطه پر شه یا اینکه پرسیده شه که فقط اگر اطلاعات قبلیمون تغییر کرده وارد کنیم اون ها رو