دوره تصمیم‌گیری جمعی و برنامه‌ریزی مشارکتی- ثبت‌نام شروع شد

تاریخ شروع دوره: 
1397/10/25
تاریخ پایان دوره: 
1397/12/20
فرصت ثبت نام: 
1397/10/23

 فرم ثبت نام دوره 

امروزه عنصر مشارکت و تصمیمگیری جمعی از اجزای لاینفک پروژههای توسعهای محسوب میشودفرایند تصمیمگیری جمعی  و در نتیجه آن تهیه یک برنامه مشارکتی برای برطرف کردن مشکلات جامعه در سطوح مختلف ضروری است.  بکارگیری دو فرایند تصمیم گیری جمعی و برنامهریزی مشارکتی علاوه بر اینکه موجب کاهش فاصله مجریان پروژههای اجتماعی (سازمانهای مردم نهاد)   و بهرهمندان میشود، به  همه بهرمندان و ذینفعان در یک پروژه جایگاه رسمی میدهد  و اهمیت حضور آنها را روشن میکند و با داشتن رویکرد الویتگرا  در شناخت جامعه از مشکلات و الویتهایش میتواند سرعت توسعه را افزون کند

در  این دوره هشت هفته‌ای، ضمن آشنایی با روش‌های تصمیم‌گیری جمعی، به بررسی و اجرای راهکارهایی برای اجرای  رویکرد مشارکتی در پروژه‌های ترویجی و انطباق آن با نیازهای جامعه هدف می‌پردازیم.

 

فعالیت‌های این دوره

آشنایی با تصمیم‌گیری جمعی و برنامه‌ریزی مشارکتی

شیوه‌های تسهیل‌گری در تصمیم‌گیری جمعی

تعریف معیارهای مشخص تفکر جمعی

بررسی چالش‌های تصمیم‌گیری جمعی و برنامه‌ریزی مشارکتی

ابزارهای  تصمیم‌گیری جمعی  و بررسی اهمیت کاربرد آن در پاسخگویی به نیازهای بهره‌مندان

ارائه راهنمای راهبردی برای تشکیل کمپین‌های ترویج‌گری با نظرسنجی از بهره‌مندان و دخالت مستقیم آنها

 

 به کمک مشاوره متخصص مدرسه پرتو و کارگاه‌های آموزشی مشارکتی، در برطرف کردن چالش‌ها و نیازهای اجرایی کمپین‌های ترویج‌گری با رویکرد تصمیم گیری جمعی هم‌فکری می‌کنیم. این دوره جلسات مشاوره اختصاصی  مشاوره با توجه به نیازهای پروژه هم خواهد داشت.

دستاورد دوره: طراحی و اجرای کمپین/پروژه ترویجی با رویکرد مشارکتی

اگر مصمم به اجرای پروژه‌های ترویجی با توجه به نیاز جامعه هدف‌تان هستید و می‌خواهید ظرفیت‌های اجرایی سازمان‌‌تان یا تعداد ایده‌های اجرایتان را توسعه دهید دراین دوره ثبت‌نام کنید.

 

 

 برای ثبت‌نام لطفا به این لینک مراجعه کنید  

 

نظرات

آیا در این دوره ای که در حال حاضر برگزار میشود نمیتوانم شرکت کنم؟

آقای مهدی افروز سلام،
از پیگیری شما متشکریم. متاسفانه مهلت ثبت نام در این دوره به پایان رسیده و ظرفیت پذیرش آن تکمیل شده است. هم اکنون در حال برگزاری دوره هستیم. امیدوارم حضور شما را در دوره‌های آتی مدرسه داشته باشیم. از طریق تلگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی و همینطور فلایرهای مدرسه، اطلاعیه شروع دوره‌ها رادریافت خواهید کرد.
با سپاس
گروه آموزشی مدرسع ترویج و حمایت‌گری پرتو

دوستان سلام! شما دوره رو برای شهریور هم ارائه میدید و من خیلی خوشحال شدم از این موضوع ولی نمیشه ثبت نام کرد براش. هنوز باید صبر کنیم برای ثبت نام؟

سلام برشما
از پیگیریتون متشکریم. دوره  مشارکت و تصمیم گری جمعی در پاییزامسال برگزار خواهد شد. تقویم دقیق دوره تا پایان تابستان اطلاع رسانی می‌شود.
موفق باشین
 

سلام بر شما و سپاس از پیگیریتون. تقویم دوره به زودی به روز  می‌شود و فرم ثبت نام در دسترس قرار می‌گیرد. به محض دقیق شدن تقویم، اطلاع‌رسانی دوره را از طریق  ایمیل  و شبکه‌های اجتماعی مدرسه دریافت خواهید کرد. 
با سپاس
 

 

سلام، من مى خوام در اين دوره ثبت نام كنم اما متأسفانه با اينكه هنوز مهلت ثبت نام تموم نشده نمى شه. مى تونين راهنماييم كنين؟

سلام بر شما و سپاس از پیگیریتون. تقویم دوره به زودی به روز  می‌شود و فرم ثبت نام در دسترس قرار می‌گیرد. به محض دقیق شدن تقویم، اطلاع‌رسانی دوره را از طریق  ایمیل  و شبکه‌های اجتماعی مدرسه دریافت خواهید کرد. 
با سپاس

سلام. من می خوام در این دوره که در تاریخ 25 آذر 97 شروع می شود ثبت نام کنم. مهلت ثبت نام تا 15 آذر هست، من سه روز هست که تلاش می کنم، اما پیام زیر برام میاد:
The form دوره آموزشی "تصمیم‌گیری جمعی و برنامه‌ریزی مشارکتی"- بهار ۹۷ is no longer accepting responses.
Try contacting the owner of the form if you think this is a mistake.
آیا محدودیت ثبت نام وجود دارد؟