دوره‌های مدرسه ترویج و حمایت‌گری پرتو، با هدف توانمندسازی علاقه مندان به مشارکت در حل مشکلات اجتماعی، طراحی شده است. روش‌های آموزشی مدرسه پرتو برگرفته از مدل‌های مشارکتی آموزش آنلاین توسط کارشناسان مدرسه پرتو برای مخاطبین فارسی زبان و با توجه به نیازهای منطقه بومی شده است.

دوره برنامه‌ریزی استراتژیک ترویج برای آن دسته از افرادی طراحی شده است که قصد اجرای یک پروژه ترویج را دارند، اما می‌خواهند پیش از شروع پروژه برای کلیه گام‌های آن به صورت دقیقی برنامه‌ریزی کنند.
تاریخ شروع دوره: ارديبهشت 1396
تاریخ پایان دوره: خرداد 1396
فرصت ثبت نام: فروردين 1396
ثبت نام کنید
مدیریت صحیح و کارآمد منابع انسانی و منابع مالی از مهمترین گام‌های شروع، انجام موفقیت آمیز و پایدارسازی فعالیت سازمان‌ها و پروژه‌های ترویجی هستند
تاریخ شروع دوره: فروردين 1396
تاریخ پایان دوره: خرداد 1396
فرصت ثبت نام: فروردين 1396
ثبت نام کنید
اگر در حوزه حقوق افراد دارای معلولیت مشغول به فعالیت هستید، شناخت کامل پیمان‌نامه بین‌المللی حقوق معلولان، برای ثمربخشی به حرکت‌ شما، گامی ضروری و مؤثر است. در این دوره، با اصول اولیه این کنوانسیون آشنا شوید.
تاریخ شروع دوره: ارديبهشت 1396
تاریخ پایان دوره: خرداد 1396
فرصت ثبت نام: ارديبهشت 1396
ثبت نام کنید
اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که چطور می‌توانید یکی از مشکلات جامعه اطرافتان را از طریق افزایش آگاهی و به انجام رسانیدن پروژه‌‌های ترویج و حمایت‌گری حل کنید، این دوره برای شما طراحی شده است.
تاریخ شروع دوره: مهر 1396
تاریخ پایان دوره: آذر 1396
فرصت ثبت نام: شهريور 1396
ثبت نام کنید
دوره پیاده‌سازی و اجرای پروژه
اگر مصمم‌اید پروژه‌‌ی ترویج و حمایت‌گری را که هم اکنون در حال برنامه‌ریزی آن هستید اجرا و یا حداقل بخشی از آن را عملی کنید، این دوره برای شما طراحی شده است.
تاریخ شروع دوره: مرداد 1396
تاریخ پایان دوره: مهر 1396
فرصت ثبت نام: تير 1396
ثبت نام کنید